Неділя, 25 жовтня 2020 |

Уже 526 років Гостомель, від першої писемної згадки про нього,  веде свій унікальний літопис, що є частиною історії України і козацької епохи державотворення, яку писали своїми шаблями звитяжці гостомельської сотні під знаменами Богдана Хмельницького, борячись за незалежність країни. Її продовженням була боротьба за економічну свободу в форматі ОТГ, ми вистояли й перемогли. Це наша спільна з вами перемога.

Традиційно в світлий день Покрови Пресвятої Богородиці ми відзначаємо День українського козацтва і захисників Батьківщини. Ці свята нерозривно пов’язані між собою, адже вони поєднали в собі символ віри та нездоланності духу. Із давніх-давен наш народ вшановував Пресвяту Богородицю, із вірою та надією звертався до неї, просячи про добро, мир та суспільну злагоду, а борці за незалежність Української держави покладались на її непереможну опіку та материнське заступництво.

Неспроста ці свята пробуджують в нас любов та повагу до героїчного минулого нашого народу та символізують відродження національної свідомості.

Тож дозвольте в ці святкові дні побажати вам міцного здоров’я, радості, добра та невичерпної енергії. Нехай у нашій державі завжди буде мир, домівки повняться достатком, а в родинах завжди панують любов і тепло!

Гостомельський селищний голова Юрій Прилипко