Неділя, 25 жовтня 2020 |

Три роки тому, 12 жовтня, в Гостомелі було відкрито  Центр надання адміністративних послуг — перший серед селищ України, завдяки співпраці з програмою «U-LEAD з Європою.

Протягом цього часу під пильним керівництвом Олексія Литвина, ЦНАП все більше і більше стає взірцевим прикладом для інших громад, стрімко покращуючи свій рівень та якість сучасного обслуговування населення.

Гостомельський ЦНАП – це професіонали, які щодня працюють із низкою людських проблем, допомагаючи їм швидко та якісно вирішувати різного роду питання: реєстрації місця проживання, державна реєстрація речових прав, містобудування та архітектура, благоустрій, матеріальна допомога, квартирний облік, питання земельних і юридичних відносин, та інше. Все це лише маленька частина того, що є в переліку послуг сучасного Гостомельського ЦНАПу.

Крім того співробітниками Центру надається більше десятків тисяч консультацій. За цими цифрами стоять години зекономленого часу громадян, швидке та прозоре вирішення життєвих питань. Поміж тим, вже зовсім скоро в перелік послуг додадуться й послуги видачі паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду закордон, і встановлення електронної системи керування чергою прийому відвідувачів.

Тож, щиро вітаємо дружній колектив ЦНАПу з днем народження, та бажаємо їм міцного здоров'я, невичерпного щастя, наснаги, успіхів і процвітання у роботі, а також довгих років служіння, тепер вже, великій Гостомельській об'єднаній територіальній громаді.