Субота, 23 січня 2021 |

В неділю, 27 вересня 2020 року, о 19:00 на сцені біля центрального озера відбудеться презентація результатів дослідження громадської думки мешканців Госто-мельської ОТГ. Дослідження було ініційоване членами робочої групи зі створення об'єднаної громади та проводилось з 24 серпня по 13 вересня 2020 на всій території нашої ОТГ. В рамках дослідження було охоплено такі питання як:

• Оцінка поточних процесів в громаді;
  • Визначення основних ресурсів та бар’єрів розвитку громади;
  • Оцінка поточного стану показників стану громади;
  • Обрання пріоритетних напрямків розвитку громади та першочергових об’єктів для будівництва;
  • Формування «портрету» мешканця Гостомельської ОТГ

Кому це буде цікаво?

Усім небайдужим мешканцям, кандидатам  на місцевих виборах 2020 року, представникам бізнесу.

Чому це важливо?

Результати цього дослідження стануть підґрунтям для формування стратегії розвитку ОТГ, оскільки найбільш повно відображають реальні погляди мешканців на проблематику, охоплюючи усі верстви населення, а не лише окремі групи (як то користувачі соціальних мереж, місцева адміністрація, чи громадський актив). Це дослідження – безпрецедентний випадок як для нашої ОТГ, так і для всіх новостворених ОТГ, коли стратегія формується не основі бажань і можливостей окремих осіб, а з всеохоплюючого вивчення потреб та бажань мешканців.

Як потрапити на презентацію?

Враховуючи карантинні заходи, рекомендуємо долучатись онлайн за посиланням: https://us02web.zoom.us/j/85987894495 . Однак, якщо у Вас не буде можливості долучитись онлайн, ми передбачили вільний доступ усіх охочих до презентації на сцені біля центрального озера.