Неділя, 25 жовтня 2020 |

Під час сесійного засідання депутати внесли зміни до рішення Гостомельської селищної ради №1031-58-YІІ від 21.12.2019 р. «Про затвердження програм місцевого значення селища Гостомель на 2020-2021 роки, заслухали хід виконання селищного бюджету за І півріччя 2020 р. Зважаючи на низку ремонтних робіт, пов’язаних з реконструкцією інфраструктурних об’єктів селища було здійснено перерозподіл коштів з метою завершення робіт на вулиці Рекунова та інших, як от фінансування виконаних робіт в береговій зоні відпочинку на Центральному озері. Також було прийнято рішення про виділення 200 тисяч гривень на надання матеріальної допомоги на лікування громадянам Гостомеля.
Розглянуто проблеми затримки заробітної плати працівникам УЖКГ «Гостомель», про що доповідав начальник підприємства Дмитро Биченков, пояснивши причини, головна з яких заборгованість населення за надані послуги в період пандемії. На сьогодні населення в середньому розраховується за надані послуги на 65 відсотків, також проблему посилювала не відповідність комунальних тарифів, які тривалий час не переглядалися. Однак процес закриття зарплатних боргів вирішується. Розглянуто також питання про безоплатне прийняття-передачу на баланс територіальної громади
певних об’єктів, як от безоплатне прийняття в комунальну власність територіальної громади селища безгосподарської мережі електропостачання КТП №384 по вулиці Черняхівського в селищі Гостомель з подальшою передачею КП «УЖКГ «Гостомель. Депутати також підтримали звернення до Верховної Ради України та Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування стосовно недоцільності прийняття Закону України «Про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо розпорядження землями комунальної власності. Дане звернення ініціювала Асоціація міст України, оскільки такий закон, що передбачає збільшення кількості голосів під час врегулювання земельних відносин, може гальмувати розгляд даних питань, яких чекають громадяни.
У різному також розглядался пропозиція щодо організації альтернативного шляхосполучення зі столицею через існуючу залізничну гілку, що проходить до летовища ДП «Антонов» та можливості відкриття пасажирської платформи. Більш детальна інформація буде опублікована в рубриці "Рішення селищної ради"