Неділя, 25 жовтня 2020 |

Від депутатського корпусу й працівників ГСР прийміть щиросердечні вітання з нагоди з 60-річчя від Вашого дня народження! Наснаги, здоров’я, довголіття, ще більше успіхів і подяк. З роси і води!

Бути фундатором школи нового типу і директором навчального закладу почесно і відповідально. Рівнем вашого професіоналізму та принциповості визначаються не лише стан освітньої культури у загальноосвітній школі з поглибленим вивченням інформатики, а й її динамічний розвиток, стабільність та мікроклімат в колективі. Ми пишаємося тим, що тринадцята школа входить в сотню найкращих навчальних закладів України.

25 років Ви на директорській посаді. Це був час плідної праці над створенням нової моделі загальноосвітнього навчального закладу, що засвідчують нагороди й відзнаки Вашого колективу, досягнення й здобутки учнів на олімпіадах різних рівнів. Нехай вони тільки примножуються!

Рядком біографії

Захлюпаний Володимир Миколайович народився 1960 року в с. Тиниця Бахмацького району Чернігівської області, де і здобув середню освіту. Закінчив Київський державний педагогічний інститут ім. М.Горького за спеціальністю: "Вчитель фізики і астрономії".

Трудову діяльність розпочав учителем фізики у середній школі №13 м. Ірпеня.

У 1984 р. перейшов працювати учителем фізики, математики, інформатики у школу № 14 м. Ірпеня, з 1989 року працює заступником директора з виховної роботи, а з 1990 року – заступник директора з навчально-виховної роботи.

З 1995 року В.М.Захлюпаний – директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 м. Ірпеня, автор багатьох публікацій у фахових виданнях.