Неділя, 25 жовтня 2020 |

Відповідно  до  частини 3 пункту 5 ст.50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , Закону України «Про доступ до публічної інформації» доводжу до відома  депутатів проект порядку денного 66 сесії  Гостомельської селищної ради, що запланована  на   24.09.2020 р.  :

1. Про внесення змін до рішення сесії Гостомельської селищної ради №1027-58-VII від 21.12.2019 року «Про бюджет селища Гостомель на 2020 рік»
  2. Про надання матеріальної допомоги громадянам селища
  3. Про внесення змін до рішення Гостомельської селищної ради №1031-58-\/ІІ від 21.12.2019 р. «Про затвердження програм місцевого значення селища Гостомель на 2020-2021 роки»
  4. Про продаж гр. Мурадяну А.А. земельної ділянки несільськогосподарського призначення по вул. Свято-Покровська,9-ж в селищі Гостомель
  5. Про продаж гр. Грицику О.Л.. земельної ділянки несільськогосподарського призначення по вул. Свято-Покровська,3/1 в селищі Гостомель
  6. Про безоплатне прийняття-передачу на баланс територіальної громади селища Гостомель арт свердловини та водонапірної башти (башта Рожновського), з подальшою передачею обслуговуючому кооперативу «Кімерська водиця»
  7. Про хід виконання селищного бюджету за І півріччя 2020 р.
  8. Про затвердження порядку передачі в оренду комунального майна територіальної громади селища Гостомель
  9. Про затвердження Переліків першого та другого типу об’єктів комунального майна територіальної громади селища Гостомель що підлягають передачі в оренду
  10. Про безоплатне прийняття в комунальну власність територіальної громади селища без господарської мережі електропостачання КТП №384 по вулиці Черняхівського в селищі Гостомель з подальшею передачею КП «УЖКГ «Гостомель»
  1. Про внесення змін та затвердження у новій редакції Статуту територіальної громади селища Гостомель.
  2. Про внесення змін до рішення Гостомельської селищної ради № 213-09-VI від 18.08.2011 року «Про затвердження розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію».
  3. Про звернення до Верховної Ради України та Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування стосовно недоцільності прийняття  Закону України «Про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо розпорядження землями комунальної власності.

Доповідає : Афоніна В.В.  –   начальник юридичного відділу

Про врегулювання земельних відносин:

Доповідає : Лукашевич Є.О.  –   начальник  земельного  відділу

1. Про розгляд звернень та заяв :

- про звернення до ІМР щодо погашення заборгованості перед Укртелекомом для пільгових категорій населення (по зверненню депутата Діденко В.М.)

1. різне

Дата проведення :24.09.2020 р.

Час проведення сесії : 10.00

Місце проведення : актова зала ЦТДЮ

Головам постійних депутатських комісій прохання призначити засідання комісій, відповідно до переліку питань,що виносяться на розгляд сесії.

Секретар ради О.Кислиця