Неділя, 25 жовтня 2020 |

17 вересня з нагоди відзначення Дня рятівника в Ірпінському регіоні, й зокрема Гостомелі, проведено урочисті збори. Привітали наших мужніх і сумлінних вогнеборців перший заступник селищного голови Дмитро Абрамчук і керуючий справами виконкому Світлана Чечко.
Традиційно для святкового заходу не обійшлося без відзнак та подарунків.
За сумлінне виконання службових обов’язків, зразкову дисципліну, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята рятувальників заохочено грамотами, подяками.
"Запобігти. Врятувати. Допомогти",— такий девіз рятувальників, що відображає їхні нелегкі будні. Попередження та ліквідація пожеж, різних аварій і катастроф, стихійного лиха, знешкодження боєприпасів, рятування людей на воді, під час дорожньо-транспортних пригод - ось далеко не повний перелік завдань оперативно-рятувальної служби цивільного захисту – служби 101.