Понеділок, 21 вересня 2020 |

Членами робочої групи були проаналізовані ключі економічні та соціальні показники, а також сформовані перспективні напрямки розвитку. Однак жодна стратегія не можлива без прийняття її ключовими стейкхолдерами — мешканцями. Адже їх бачення поточних проблем, сформованих потреб та бажань є вирішальним при прийнятті рішень адміністрацією громади. Опитування в рамках стратегії перспективного розвитку селища триває, в тому числі мобільне, нещодавно його провели в Гостомелі, Горенці та Мощуні.

Протягом двох днів усі бажаючі мали можливість висловити свої думки щодо особистого бачення розвитку Гостомельської громади, які є невід'ємною частиною і відіграють важливу роль у формуванні перспективних напрямів розвитку.

Дякуємо всім за активну участь. Думка кожного з вас дуже важлива.

Метою дослідження є вивчення думки більшості гостомельців щодо найбільш важливіших аспектів комфортного співіснування.

Методологія дослідження дозволить почути кожного та дасть змогу сформувати нам єдине бачення наших перспектив.

Переходьте за посиланням та проходьте опитування, або ж заповнюйте анкети в ЦНАПі селищної ради: https://forms.gle/rMJAWxDXtEMKpoh39