Понеділок, 21 вересня 2020 |

12 вересня вся країна відзначала День фізичної культури та спорту. Гостомель відсвяткував цей день футбольними матчами, та ще й з двома успішними перемогами.

Протягом вихідних  на головній спортивній арені — Центральному стадіоні Гостомеля, проходили ігри в рамках регулярного чемпіонату Києво-Святошинського району з футболу (2-й тур). Приурочений до свята матч зібрав на футбольному полі три дорослі гостомельські команди, а також дві дитячі (2006-2007 р.н) і  (2004-2005 р.н), під керівництвом тренера Сергія Коморного, які зійшлися у матчі з ФК "Максимум" (Боярка), за першість Київської області, 1 ліги.

ФК "Гостомель" (Гостомель) зіграв з СК "Київ" (Київ), ФК "Кімерка" (Гостомель) виборов перемогу у ФК "Гореничи" (Гореничи) з рахунком 4:2, а ФК "Факел" (Гостомель) розгромив ФК "Гостинний двір" (Вишневе) з рахунком 7:2

Після заверешння футбольних матчів, перший заступник селищного голови Дмитро Абрамчук та керуючий справами Світлана Чечко від імені селищного голови Юрія Прилипка, привітали наших видатних тренерів зі святом,  відзначили їх подяками за відданість своїй професії та розвиток футболу на теренах селища.

Зауважимо, що чотири гостомельські команди на чолі з тренерами Олександром Венгером, Ігорем Вакуленко, Олегом Ступаком та Андрієм Білоконем, які стали першовідкривачами футболу в Гостомелі, вже довгий час прославляють наше селище на міжнародних аренах, дають приклад для наслідування молодому поколінню, і не тільки, а також роблять вагомий внесок у розвиток футболу.

Беззаперечним є і той факт, що завдяки саме цим спортсменам футбол в нашому селищі, на сьогоднішній день, знаходиться на високому рівні.

Вітаємо наші команди з чудовим результатом та перемогою у матчі!