Четвер, 24 червня 2021 |

поділитися у соціальних мережах:

 

Такого радісної й довгоочікуваної події на Центральному озері ще не було, як і не  було такої облаштованої зони відпочинку, з яскравими доріжками із бруку, арочних парголе, альтанок з мангалами, кленової алеї, акацієвого куточку на початку берега по Ювілейній, лавочок, і навіть затишного "гніздечка" на дереві для діток та іншими ігровими елементами, і цих новацій буде ще більше. А 6 вересня тут з’явилося  ціле містечко для дітей з надувними гірками, батутами й джампінгом. На оновлений берег приїхав зі столиці навіть муніципальний естрадно-духовий оркестр з концертом, було багато гостей і депутати обласної ради.

Під урочистої частини селищний голова Юрій Прилипко відзначив грамотами майстрів, які доклали своїх зусиль до створення зони відпочинку, майже всі вони з нашого селища, гарний приклад для наслідування, коли власними руками можна змінювати середовище проживання й робити його комфортним і бажаним для відпочинку. Також нагороджено за сумлінну працю колектив УЖКГ «Гостомель», який був в епіцентрі оновлення берегової лінії, озеленення.     

Багато є озер у Приірпінні та дуже мало облаштовано під місця відпочинку. Селищний голова Юрій Прилипко ще задовго до того, як очолив Гостомель, почав облаштовувати Центральне озеро власним коштом, почавши з очищення дна, пляжної зони, спортивного куточку, який і досі служить тут, тільки в іншому місці.   

Свято тривало до пізнього вечора, з частуваннями й гарячим шашличком, а сутінки освітили  вуличні ліхтарі, схожі до дерев, наче підкреслюючи гармонійне поєднання флорою, акцентуючи увагу на любові до природи.                  

 

Новини