Понеділок, 21 вересня 2020 |

Уже зараз берегова лінія тішить око яскравими доріжками й ліхтарями, схожими до дерев поміж алеї молодих кленів.

На Центральному озері завершуються ремонтні роботи другого етапу оновлення зони відпочинку, котра чекає свого відкриття, а згодом буде доповнюватися новими елементами. Ви теж маєте можливість доповнити їх, подавши ідею на електронне голосування громадського бюджету. А сьогодні  працівники УЖКГ «Гостомель» продовжують підготовку  до святкового концерту, який відбудеться 6 вересня. Алея кленів прикрашає набережну вздовж тротуару. Ковані  мангали оригінально вписались біля затишних альтанок, біля котрих споруджено комфортний туалет. Селищна рада подбала про все необхідне, і втому числі спортивний майданчик, щоб порадувати відвідувачів спортсменів, які завітають на відпочинок.