Понеділок, 21 вересня 2020 |

11 серпня Юрію Іллічу Прилипку – 60!
Його біографія яскраво вписалася в новітню сторінку історії Гостомеля, а віднині ОТГ, боротьбу за економічну свободу котрої він завершив в цьому році разом з громадою і депутатським корпусом.
Саме з його іменем можна пов’язати низку благодійних акцій, про які тільки мріяли в інших містах та селищах України, а в Гостомелі вони стали реальністю. Причому задовго до того, як він став очільником селища. Особливо активними були доброчинні акції з 2010 року, коли щотижня з селища відправлялися автобуси в паломницькі поїздки з усіма бажаючими Приірпіння: Почаїв, Святогірськ на Донеччині, монастирі в урочищі Кип’яче та інші місця України. Діти щоліта мали можливість оздоровлюватися на морському узбережжі й в Карпатах, відправлялися цілими класами. Юні спортсмени відпочивали в Болгарії, підкорювати сцену на різних теренах України їздили вокалісти й танцівниці. А випускники шкіл зустрічали схід сонця на очаківському узбережжі — всі разом! Разом! Це девіз Ілліча, як до нього звертається більшість гостомельців, особливо в найскрутніші хвилини, коли допомогти вже нікому, тоді йдуть до нього. І він намагається зарадити кожному. Особливо відчутною стала матеріальна допомога від ГСР на лікування протягом останніх років, й тільки за поточний період складає понад мільйон гривень.
Те що Гостомель відроджується й стає комфортним і квітучим — очевидний факт, з яким важко сперечатися й найзатятішим опонентам. У форматі ОТГ в Гостомеля буде значно більше можливостей на реалізацію проектів, які змінять життя кожного.
Пропонуємо Вашій увазі добірку світлин, серед яких можливо ви знайдете й себе, бо Ілліча важко уявити без своєї великої родини, назва якій Гостомель. Тут він народився і зростав, як керівник і меценат.