Понеділок, 21 вересня 2020 |

Засідання пройшло за участі представників влади населених пунктів Гостомельської ОТГ. Першим питанням порядку денного члени виконкому розглянули звіт про виконання бюджету селища за 6 місяців 2020 року, заслухавши статистичні дані. Звіт затверджуватиметься на черговій сесії селищної ради, після чого буде опублікована відповідна інформація на офіційному сайті.
На виконкомі також розглянуто внесення змін до складу комісій виконавчого комітету Гостомельської селищної ради, про виділення коштів та виплату одноразової матеріальної допомоги на лікування, про видалення аварійних дерев, питання служби містобудування та архітектури. Під час розгляду цього блоку питань, селищний голова Юрій Прилипко акцентував увагу фахівців відділу, щоб при проектуванні зупинок громадського транспорту в Гостомелі враховувався аспект комфортності й зручності. Ухвалено також низку рішень служби контролю за благоустроєм.