П'ятниця, 27 листопада 2020 |

поділитися у соціальних мережах:

 

Для всіх літніх людей Гостомеля в мережі «Фора» в ранковий час діють 10% знижки. 31 липня відкрився ще один, четвертий, супермаркет згадуваного маркету на куті Свято-Покровської та Варшавської, де представлено понад 10 тисяч товарів. У новому комфортному закладі торгівлі — 109 робочих місць, що наповнюватимуть бюджет селища.

Однак, як тільки з’явилася інформація про його відкриття, на якому побував селищний голова Юрій Прилипко, опоненти почали дорікати, мовляв, замість того, щоб дитсадки й школи відкривати, будують магазини, а краще б спорткомплекс чи басейн.

Шановні опоненти, у спорудження магазинів кошти вкладають інвестори.  На будівництво дошкільних закладів і шкіл в бюджеті Гостомеля коштів не вистачило б і на один ДНЗ. Але їх споруджується два, під третій у військовому містечку залито фундамент. І це при тому, що освітні й дошкільні заклади перебувають на балансі Ірпеня, який виділив в цьому році для нового дитсадку аж чотири мільйони, при тому, що Гостомель сплатив до його бюджету понад 130 млн. грн. У форматі ОТГ Гостомель нарешті сам буде господарем своїх коштів. У планах команди селищного голови не тільки завершення дошкільних закладів, які повністю знімуть напругу, а також спорудження шкільних приміщень, спорткомплексу, інші проекти.

«Якби ми отримали бюджет з 1 липня, а не з нового року, у власне розпорядження,— говорить Юрій Ілліч,— то в же б до 1 вересня здали дитсадок про Остромирській. Але не зважаючи на це, роботи ведуться, на цьому об’єкті вже утеплюються  стіни, завершення не за горами, як і старт інших проектів…».  

До честі Юрія Ілліча, що він вміє  залучати до селища інвестиції, відкривати нові робочі місця й джерела наповнення бюджету. Гостомель сьогодні є лідером в Київській області з їх створення. В сусідній Горенці — жодного маркету, жителі скаржаться, що в їхніх магазинах наче зупинився час й минуле століття з недолугими продмагами.            

Новини