П'ятниця, 27 листопада 2020 |

За словами міністра Максима Степанова, в Міністерстві охорони здоров'я є чітка позиція, що учні з вересня мають повернутися за парти.

«Діти мають вчитися, безпосередньо перебувати в школі. Головне, щоб це було безпечно насамперед для дітей. Зараз ми спостерігаємо, що в переважній кількості міст і районів діти підуть до школи 1 вересня», – наголосив глава МОЗ.

«Завтра буде остаточне рішення про правила (перебування учнів у школах). Вони не складні. Ми ж враховуємо, що це діти», - сказав Степанов.

Як працюватимуть школи з 1 вересня

Україна буде ділитися на зони: «зелену», «жовту», «помаранчеву» й «червону». В «червоній» зоні освітній процес буде заборонено.

Уряд планує, що навчальний рік розпочнеться відповідно до одного з трьох сценаріїв. Найбільш вірогідний сценарій – середній рівень захворюваності:
• у пріоритеті – дотримання соціальної дистанції та використання засобів індивідуального захисту;
• скасування масових заходів і екскурсій;
• проведення зборів педколективів дистанційно;
• запобігання скупченню людей;
• розмежування потоків школярів залежно від їх віку;
• рекомендоване проведення окремих видів занять на свіжому повітрі та застосування комбінованого навчання.