Четвер, 11 серпня 2022 |

поділитися у соціальних мережах:

 

На високих трибунах говориться багато пафосних слів про соціальний захист наших захисників, учасників бойових дій в російсько-українській війні на сході країни, та коли вони повертаються з фронту, то опиняються наодинці з труднощами. Непоодинокі випадки коли ветеранів АТО використовують в політичних цілях, знову кидаючи на політичні амбразури, та прикриваючи ними власні проекти, спрямовані на зиск. Селищний голова Гостомеля Юрій Прилипко і депутатський корпус постійно шукають варіанти, як в першу чергу їм допомогти.  Ось і рішення 65 сесії, що відбулася 30 липня, сталО результатом спільної перемоги! До неї була довга дорога — 5 років! На заваді стояло погодження меж селища.  А коли цю ділянку нарешті "приписали" до Гостомеля, то розроблено детальний план її забудови, затверджено та прийнято рішення про назви вулиць. Земельна комісія опрацювала понад 200 заяв громадян із пільгових категорій. У цьому плані депутати підійшли комплексно, в  першу чергу задоволено звернення учасників бойових дій в зоні АТО, нацгвардійців, які несуть службу на передовій лінії фронту. Не залишилися без уваги також воїни-інтернаціоналісти, які очікували земельних ділянок протягом кількох десятирічь,  громадяни з інших пільгових категорій.

 З цього приводу селищний голова Юрій Прилипко сказав наступне: «Одразу задовольнити заяви всіх ми не могли, але будемо й надалі продовжувати цей процес, не забудемо нікого, в першу чергу, громадян з пільгових категорій та інших. В форматі ОТГ в нас тепер буде значно більше можливостей. Хлопці, я радію разом з вами - це наш спільний успіх! Жоден регіон України, навіть близько, не може похвалитися подібним результатом. І це найменше чим ми можемо віддячити вам за ваш подвиг. Попереду багато  роботи, адже ділянки повинні мати всі необхідні мережі, інфраструктуру, бути комфортним середовищем для проживання. Але разом нам під силу подолати всі труднощі, головне, щоб була єдність в помислах і діях».     

Зауважимо, що соціальні пріоритети для команди Юрія Прилипка є визначальними протягом усієї каденції. У першу чергу соціальна політика має адресне спрямування. Відтак селищна рада протягом більше, як чотирьох років поспіль допомагає з виділенням коштів на лікування, в окремих випадках ухвалюючи рішення стосовно заяв на 30 тисяч грн. і більше. Взагалі ж протягом тільки впродовж поточного періоду виділено понад мільйон гривень. З кожним роком сума допомоги збільшується. Наразі в стратегічних планах розвитку ОТГ соціальна підтримка громадян та розвитку соціально-побутової структури, починаючи від дошкільних навчальних закладів, освітніх, медичних, буде мати масштабніше спрямування. Відтак ведеться опрацювання надання медичних послуг жителям ОТГ в медичних закладах столиці. В поточному періоді завдячуючи ініціативі селищного голови Юрія Прилипка проведено імунно-ферметне тестування на наявність антитіл до  covid-19,  проводитимуться обстеження на цукровий діабет. 

Більш детальний матеріал стосовно поіменного голосування та прийнятих рішень буде розміщено на офіційному сайті ГСР в рубриці «Рішення селищної ради».

Новини