Субота, 15 серпня 2020 |

Нещодавно ми з радістю повідомляли про початок робіт на вулиці Яровій, завдяки тому, що вдалося домовитися з областю про виділення на це 23-х мільйонів гривень. Тож, не чекаючи початку фінансування, домовилися з підрядниками, щоб вони розпочали роботи. Вони і почали. Зняли старий асфальт, почали встановлювати бордюри для тротуару і переносити стовпи, щоб тротуар був тротуаром, а не трасою слалому. Але…

Зі слів першого заступника селищного голови Гостомеля Дмитра Абрамчука роботи на Яровій призупинено у зв’язку з відсутністю фінансування. Кошти в обласному бюджеті на даний момент відсутні. Але ведуться переговори для того, щоб продовжити роботу.
Підрядника можна зрозуміти. Роботи зробили на мільйон, а ще й копійки не бачили. Попри все, ніхто й не сумнівається в тому, що фінансування, рано чи пізно, почнеться.