Субота, 15 серпня 2020 |

поділитися у соціальних мережах:

 

Представники Гостомельської селищної ради з ознайомчим візитом відвідали Пісківську селищну об'єднану територіальну громаду. Перейняли досвід основних напрямків на що необхідно звернути увагу на перших шагах, на які нагальні питання звернути особливу увагу. Особливо зупинились на освіті та медицині, . Також фінансах та бюджетних питаннях.

PS

Створення об'єднаної територальної громади та набуття нею додаткових повноважень у прийнятті рішень зумовило необхідність і можливість утворення у громаді структури, яка б забезпечувала громадський порядок, охорону комунальної та приватної власності. Спонукала до цього і обмежена кількість працівників поліції, які працюють у населених пунктах, та їх обмежені функції. Безпека життя людей та їх житла, охорона об'єктів комунальної та приватної власності стала одним із пріоритетних напрямів роботи селищної ради об'єднаної територіальної громади.

Рішенням сесії Пісківської селищної ради було утворене комунальне підприємство "Пісківська варта" та затверджено його статут. Відповідно до своїх функцій підприємство забезпечує охорону громадського порядку та безпеку шляхом патрулювання на вулицях, нагляду та охорони об'єктів оцінювання безпеки помешкань і громадських будинків,обслуговування систем безпеки та спостереження, в тому числі за допомогою електронних систем сигналізацій, проведення розслідувань.

Підприємство буде співпрацювати з відповідними державними структурами, що, переконані у громаді, забезпечить правоворядок у населених пунктах, зменшить рівень злочинності, підвищить впевненість членів громади у безпечності свого життя та домівок, що є однією з основних умов добробуту.

 

 

Новини