Субота, 15 серпня 2020 |

Після Революції Гідності в українському суспільстві виникла нагальна потреба у реформуванні правоохоронної системи. Восени 2014 року було представлено концепцію реформи Міністерства внутрішніх справ, в якій передбачалось створення Національної поліції замість міліції. 2 липня 2015 року Верховна Рада ухвалила закон "Про Національну поліцію". 4 липня на Софійській площі у Києві присягу на вірність Україні склали перші співробітники нової поліції. Ними стали патрульні поліцейські.

Юрій Прилипко привітав вартових правопорядку Приірпіння, очолюваних поковником поліції Валерієм Євтушенком з наступаючим професійним святом та ювілеєм.

Важкі поліцейські будні вимагають від кожного з представників цієї професії високого професіоналізму та зразкової дисципліни. На кожного з них покладено відповідальне й благородне завдання – захист життя та здоров’я людей, прав і свобод громадян, ведення боротьби зі злочинністю та охорона громадського порядку.

З нагоди свята, Гостомельський селищний голова Юрій Прилипко відзначив кращих поліцейських Ірпінського відділу НП у Київській області Подяками, побажавши, щоб їхні професійні зусилля були винагородженні повагою і довірою кожного громадянина, а міцне здоров’я та благополуччя стали непохитною основою зростання подальших професійних успіхів!

PS

Близько місяця патрульна поліція столиці працювала у тестовому режимі. Другим українським містом, де поліцейські вийшли на вулиці, став Львів, третім – Одеса. Після цього проект поступово почав втілюватися в усіх містах України. Цей процес зайняв майже рік.

Завдання Нацполіції України Відповідно до закону «Про Національну поліцію» основними завданнями поліції є надання поліцейських послуг у сферах:

- забезпечення публічної безпеки і порядку;
- охорони прав і свобод людини, а також інтересів суспільства і держави;
- протидії злочинності;
- надання в межах, визначених законом, послуг з допомоги особам, які з особистих, економічних, соціальних причин або внаслідок надзвичайних ситуацій потребують такої допомоги.