Вівторок, 7 липня 2020 |

поділитися у соціальних мережах:

 

Сьогодні в Україні розпочалась основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Перший іспит абітурієнти складають з математики.

Як повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти, на ЗНО з математики зареєструвалися 186 072 людини, для яких виділили 795 пунктів тестування. До пунктів тестування пропускали з 9:50 до 10:50.

Через епідемію коронавірусу в Україні на вході всім учасникам вимірюють температуру тіла. А в аудиторії запрошують по 15 учасників, між ними дистанція складає не менше 1-2 метрів.

Для учасників, які з поважних причин не зможуть взяти участь в основній сесії ЗНО, проведуть додаткову сесію. Для цього їм потрібно протягом 5 днів після тестування з певного предмета подати заяву до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Додаткова сесія відбудеться з 24 липня до 10 серпня.


Українські школи не переходитимуть на дистанційну освіту

Навчальний рік 2020/2021 розпочнеться 1 вересня, а формат роботи шкіл залежатиме виключно від епідеміологічної ситуації.

Як зазначає т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій, міністерство не переводить школи на обов’язкову дистанційну форму навчання. Рішення про те, чи безпечно буде учням повертатись за парти 1 вересня, прийматимуть Комісія ТЕБ і НС та Головний державний санітарний лікар на основі епідеміологічної ситуації й не раніше серпня, ближче до старту навчального року.

Наразі МОН готується до нового навчального року. Спільно з Головним санлікарем готуються вимоги для роботи шкіл в умовах пандемії – щодо правил дезінфекції, підготовки приміщень, перебування учнів у школі тощо.

Міністерство також систематизує досвід освітнього процесу з використанням дистанційних технологій під час карантину в березні-травні 2020 року і оновлює законодавство, щоб учням, вчителям і директорам було зрозуміло, як працювати під час карантину та в умовах пандемії.

 

Новини