Вівторок, 7 липня 2020 |

Ім’я підполковника Ігоря Горбенка добре відоме у Гостомелі, бо це ім’я Героя, який віддав своє життя, захищаючи Батьківщину. 24 червня минає шість років з дня його трагічної загибелі. Покласти квіти на могилу й вшанувати пам’ять патріота, похованого в Гостомелі, прийшли Гостомельський селищний голова Юрій Прилипко, військовий комісар об’єднаного Ірпінсько-Бучанського комісаріату майор Володимир Кондратенко, рідні та близькі.
Нагадаємо: 24 червня 2014 року підполковник Ігор Ігорович Горбенко. у складі групи співробітників ЦСО “А” СБУ та підрозділу контррозвідувального захисту інформаційної безпеки держави СБУ знаходився на борту гелікоптера МІ-8 після встановлення на горі Карачун поблизу Слов’янська Донецької області спеціального телекомунікаційного обладнання з моніторингу та фіксації фактів порушення перемир’я в районі проведення АТО. При зльоті вертоліт був обстріляний терористами з переносного зенітно-ракетного комплексу, впав на землю й після детонації боєприпасів загорівся. Екіпаж вертольоту та члени групи загинули
Ігор Ігорович Горбенко народився 13 січня 1983 року в німецькому місті Потсдам у сім’ї військовослужбовця. Як син офіцера свідомо обрав професію захисника Вітчизни. Військовій службі Українському народові присвятив 14 років, з них чотири — в органах державної безпеки України.
Допоки пам’ятатимемо про подвиги й самопожертву наших співвітчизників – герої не вмиратимуть, а їхній приклад завжди буде гідно наслідуваний патріотами України . Тож нехай у серцях усіх  пломеніє згадка про героя, який віддав за нас з вами життя. Вічна йому слава!