Вівторок, 7 липня 2020 |

поділитися у соціальних мережах:

 

Немає більшого щастя, ніж пізнати щастя батьківства. Триматись за маленькі долоньки, радіти першим крокам дитини, словам, бачити в її оченятах себе, відчувати своє продовження, свій найміцніший зв'язок зі світом. І не лише у особливі дні, свята, а повсякчас ми завдячуємо Господу за те, що подарував нам наших діток.

Шановні батьки, я безмежно вдячний вам за виховання дітей. За те, що вкладаєте у них усю душу, усе серце, за турботу і переживання, за безсонні ночі, за те, що ростите їх достойними людьми.

Я завжди стверджував і продовжую стверджувати, що в Гостомелі живуть найкращі діти. І це дійсно так! Дивлячись на наше підростаюче покоління, я упевнений, що наше майбутнє – в надійних руках!

Нехай доля наших діток складається легко, нехай зростають вони здоровими, щасливими. Нехай Гостомель квітне в посмішках дітей!

 Гостомельський селищний голова Юрій Прилипко

PS

1 червня — Міжнародний день захисту дітей, заснований Конгресом міжнародної демократичної федерації жінок у 1949 році. Перше святкування дитячого дня було призначено на 1 червня 1950 року, в той раз його відзначили в 51 країні світу.

Новини