Вівторок, 7 липня 2020 |

поділитися у соціальних мережах:

 

Як відомо, стихійні сміттєзвалища це одні з основних джерел забруднення довкілля. Це місця для розмноження комах та гризунів, які є збудниками та переносниками різних інфекційних захворювань.

За останній тиждень працівниками відділу благоустрою КП «УЖКГ «Гостомель» провели масштабну роботу з ліквідації сміттєзвалищ в селищі Гостомель на вулицях Лугова, Бучанське шосе, Б.Хмельницького, Рекунова, Приозерна, а також на території Військового містечка. Під час заходів ліквідації вивезено кілька вантажівок сміття, пляшок, побутових відходів, які накопичувались місяцями.

На привеликий жаль такі сміттєзвалища створюють самі ж жителі селища, або ж найближчі сусіди. Саме вони потім і нарікають на антисанітарію та бездіяльність комунальних служб.

Варто пам'ятати, що наше селище буде безпечним, чистим та охайним лише тоді, коли самі мешканці будуть дотримуватись правил благоустрою. А зменшити кількість сміттєзвалищ надзвичайно просто. Потрібно лише не викидати сміття на вулицях, узбіччях, та в лісі.

Інакше порушник може бути притягнутим до відповідальності передбаченою ст. 42 Закону України «Про відходи» де зазначено, що особи, винні в порушенні законодавства про відходи, несуть дисциплінарну, адміністративну, цивільну чи кримінальну відповідальність за порушення встановленого порядку поводження з відходами, що призвело або може призвести до забруднення навколишнього середовища, прямого чи опосередкованого шкідливого впливу на здоров'я людини та економічних збитків.

Будьте свідомими, не забруднюйте довкілля.

Новини