Вівторок, 2 червня 2020 |

Засідання виконавчого комітету розпочалося з повідомлення селищного голови Юрія Прилипка про затвердження Кабінетом Міністрів України Гостомельської ОТГ в перспективний план формувань об’єднаних громад Київської області і привітання з цією подією членів виконкому, серед яких були присутніми на засіданні представники сіл Горенки та Озер. Селищний голова наголосив, що вже сьогодні готується стратегічний план розвитку територій з об’єднаним потенціалом можливостей, в якій включатимуться побажання членів Гостомельської ОТГ. Також перед розглядом порядку денного очільник селища проінформував щодо проблем транспортування хворих до лікарень, з симптоми коронавірусної хвороби. Головний лікар амбулаторії загальної практики сімейної медицини Гостомеля Борис Мельник, профінформував, що дійсно є проблеми з доставкою хворих, оскільки мобільні бригади і спецтранспорт не встигають прибувати на виклики. Щоб вирішити проблему, з 1 червня впроваджуватимуться ще дві додаткові мобільні бригади.
Під час розгляду порядку денного прийнято рішення стосовно послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій по житловому фонду, який обслуговується КП «УЖКГ «Гостомель» й встановлено тарифи на послуги з вивезення твердих побутових відходів в селищі Гостомель, що надаватимуться новим оператором їх здійснення — ТОВ «Крамар ЕКО». Зауважимо, що тарифи на вивезення побутових відходів у Гостомелі будуть нижчими, як у населених пунктах Приірпіння. Вартість їх буде теж менша від нині діючих, котрі надавав УЖКГ "Гостомель". Для порівняння в Ірпені для мешканців багатоквартирних будинків послуга щодо вивезення сміття становить 33,27 грн. на одну людину, в Гостомелі буде 30, 25 грн. У приватному секторі в Ірпені — 29, 54 грн. , в Гостомелі — 26.86 грн. з однієї людини. Дешевшим буде і вивезення одного кубометра відходів 159, 79 в Гостомелі, тоді як в Ірпені вартість «сміттєвого куба» становить 172.08 грн. Більш детально про тарифі щодо вивезення й договорів нового підприємства буде окрема публікація.
Під час засідання також розглянуто питання щодо видалення аварійних дерев у селищі Гостомель, питання відділу містобудування та архітектури, відділу контролю за благоустроєм. Під час засідання члени виконкому обговорили ситуацію щодо розміщення рекламних конструкцій, й недопущення самовільних об’єктів рекламування. Усіх власників згадуваних об’єктів попереджено що всі рекламні носії в селищі мають бути оформленні згідно чинного законодавства, а самовільно встановлені підлягатимуть демонтажу, цей процес активно триває.