Субота, 28 листопада 2020 |

поділитися у соціальних мережах:

 

Перед розглядом порядку денного селищний голова Юрій Прилипко привітав депутатський корпус і громадськість з офіційним статусом Гостомельської ОТГ, затвердженого Кабінетом Міністрів України у перспективному плані розвитку території Київської області, наголосивши, що майже п’ять років боротьби за економічну свободу Гостомеля, незважаючи на шалений опір, останнім часом з боку ірпінської влади, став новим кроком для досягнення спільної мети перетворення території Гостомельської ОТГ у комфортне самодостатнє середовище, яке виправдовуватиме сподівання кожного жителя об’єднаної громади. Символічно, що проголошення Гостомельської ОТГ на урядовому рівні відбулося в переддень Всесвітнього свята національної вишиванки. І, мабуть, неспроста, бо в  працьовитого Гостомеля, в якого найбільше робочих місць не тільки в Приірпінні, а серед інших селищ області є потенціал для власного колориту й квітучості.  Депутати також коротко зупинилися на новій стратегії формування виборчих округів можливої кількості представництва депутатів ОТГ від сіл Горенки, Мощун Озера, що формуватиметься чинним законодавством в залежності від кількості виборців населених пунктів. У соціальному блоці очільник Гостомеля Юрій Прилипко проінформував про будівництво нових корпусів до ЗОШ №14 і проекту начального корпусу ЗОШ №13, двох ДНЗ по Свято-Покровській і Остромирській.        

Під час розгляду порядку денного депутати внесли зміни до рішення  Гостомельської селищної ради №1027-58-VII від 21.12.2019 року «Про бюджет селища Гостомель на 2020 рік». Також ухвалили низку програм, а саме: «Соціального захисту окремих категорій населення селища Гостомель на 2020-2021 роки»; Здійснення землеустрою селища Гостомель на 2020 рік »; «Реформування та розвиток житлово-комунального господарства в селищі Гостомель на 2020-2021 роки»; «Охорони навколишнього природного середовища селища Гостомель на 2020-2021 роки».

Про безоплатну передачу з балансу Гостомельської селищної ради фактичних витрат з капітальних видатків, які проведені за рахунок коштів селищного бюджету, на баланс КП «УЖКГ «Гостомель», про списання об’єктів з балансу Гостомельської селищної ради, питання врегулювання земельних відносин. Більш детальна інформація в рубриці «Рішення селищної ради».

Новини