Вівторок, 2 червня 2020 |

«Це результат спільної копіткої роботи над подальшим розвитком громад,- поділився думками з цього приводу на своїй сторінці в ФБ очільник Гостомеля Юрій Прилипко,— водночас, маю зазначити, що деякі люди з амбіціями політиків можуть сприйняти це як старт передвиборчої кампанії. У цій кампанії вони не обиратимуть методів досягнення мети.
Це не старт кампанії, а лише початок етапу нової роботи з розвитку нашої громади. Тому усі старання облити наше селище інформаційним брудом і вигадками приречені на провал. Ця інформаційна полова не варта ресурсів вкладених у неї. Потрібні не вигадки, а робота заради змін.
Наше селище зараз показує один з найкращих темпів розвитку по області. І зупинятися на досягнутому не будемо. Оцінку нашій роботі нададуть на виборах восени люди. І тільки вони.
Ще раз хочу закликати усіх до взаємоповаги та розуміння».