Вівторок, 2 червня 2020 |

Кабінет міністрів на засіданні прийняв рішення продовжити карантин в Україні до 22 червня. Про це відомо із онлайн-трансляції засідання.

Як повідомив Прем'єр-міністр Денис Шмигаль, постанову про продовження карантину із деякими послабленнями буде опубліковано 21 травня.

«Проект пропонується встановити з 22 травня 2020 року по 22 червня на території України карантину з урахуванням епідемічної ситуації в регіонах. Це так званий адаптивний карантин, про який ми казали», — зазначив голова МОЗ Максим Степанов на засіданні.

Із послаблень Уряд дозволив: проведення спортивних та релігійних заходів, відкриття громадського транспорту та готелів. Нагадаємо, Кабмін 20 травня на засіданні дозволив відновити роботу громадського транспорту і дитячих садів.  У Приірпінні відновлення тарнспотного сполучення всіх маршрутів планується з 22 травня, вартість перевезень не дорожчатиме.

Також із 25 травня відновить роботу метрополітен.

Джерело: «Судово-юридична практика».