Вівторок, 2 червня 2020 |

поділитися у соціальних мережах:

 

Під час карантину селищний голова Юрій Прилипко і депутатський корпус ГСР ініціювали допомогу малозахищеним, літнім і самотнім людям,  іншим категоріям громадян селища, які потребують підтримки.

Під час благодійних акцій адресної допомоги були підтримані громадяни сіл Озер, Мощуна і Горенки, як майбутні члени великої родини майбутньої Гостомельської ОТГ. Уже відправлено із рук в руки більше 600 продуктових наборів від ГСР, підприємців і підприємств, зокрема: від ФОП Сукало, ФОП Андросов, ТОВ "Перший столичний хлібзавод", ФОП Артеменко, ФОП Назаренко, ТОВ «Агрохолдинг»,ТОВ «Юнілівер-Україна»,  «ТОВ «Комфорт-Лайф». 

Завдяки меценатам, а також волонтерам, хлопцям з Української асоціації інвалідів АТО селища Гостомель,  допомага продуктовими наборами продовжується. До селищної ради телефонують та записуються на отримання допомоги, велика кількість людей..

Будьте відповідальними та свідомими і ви. Якщо ви знаєте чи маєте поряд таких людей, допоможіть їм купити продукти у супермаркеті та залиште пакунки біля дверей, допоможіть сплатити комунальні послуги онлайн, спитайте про самопочуття тощо. Частіше дзвоніть літнім родичам. А от особисті зустрічі краще ненадовго відкласти. 

 

 

Новини