Вівторок, 2 червня 2020 |

Гостомель збагачується деревами й кущами, щоб після "режиму тиші" потішити нас екзотичними назвами й потенціалом цвітіння й краси. Це все справа рук зелених добровольців. В умовах карантинного режиму, не можуть не тішити їх добрі починання, які генерує депутат ГСР Надія Скуратівська. На набережній центрального озера з’явилися  саджанці вільхи, а нещодавно 7 штамових акацій і 17 сумахів, 8 кущів гібікуса. Нові екзотичні дерева й кущі поселяються в гостомельській землі, щоб розправити зелені долоні листочків й ділитися киснем, тішити нас своїм цвітом. Дерева, це своєрідні фабрики збагачення повітря, а ще окраса нашого довкілля Надія Скуратівська мріє висадити цього сезону 500 дерев і кущів, і вже висаджено 285! Їх було б значно більше, коли б не карантин.
«Щодо питання фінансування,— поділилася вона на своїй сторінці в мережі,—  бюджетні кошти не витрачаються. Жодної гривні. Окрім проекту громадського бюджету, який був спланований ще в 2019 році. Витрачаю свої сили, час, знайомства, товаришів і друзів, ресурси своєї сім‘ї. Викопую посадковий матеріал із своєї земельної ділянки, із посадок, у знайомих, беру посадковий матеріал у тих, хто безкоштовно ним ділиться…».

Хай здійснюються мрії, і зелений оазис Гостомеля щороку тільки поповнюється, а в тім посадити своє дерево, це більше ніж залишити свій слід, а прагнути щороку їх примножувати, це вже місія, котра дає істинне відчуття щастя, адже неспроста про важливість посадити своє дерево в житі сказано в народній мудрості.