Середа, 8 квітня 2020 |

У зв’язку з ввденням в країні режиму надзвичайної ситуації і продовженням карантину значно посилено запобіжні заходи щодо недопущення  поширення корона вірусної інспекції. Публікуємо протоколи засідань комісії з техногенної ситуації ГСР, згідно якого селищі вводяться посилені обмежувальні заходи, а саме заборона продажу шарми та інших продуктів вуличної їжі, забороняється також приготування кавових напоїв у кав’ярнях чи інших місцях, та продаж алкоголю на розлив. Більш детально в наступному матеріалі:

ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ
засідання комісії з питань техногенно-екологічної
безпеки та надзвичайних ситуацій при
Гостомельській селищній раді

«25» березня 2020 року

… ВИРІШИЛИ:
1. Заборонити на території селища Гостомель роботу МАФів із реалізації шаурми, приготування та продажу кавових напоїв, тощо.
2. Заборонити реалізацію у торгових закладах, розташованих на території селища Гостомель, алкогольних напоїв на розлив та приготування і продаж кавових напоїв
3. Запровадити на території селища Гостомель обов’язковий «масочний режим», для людей, які перебувають в адміністративних, виробничих та торгових приміщеннях.
4. Зобов’язати заклади та установи, які продовжують діяльність в умовах карантину, встановити позначки, які допоможуть відвідувачам забезпечити дотримання дистанції у 1,5 (півтора) метра.
5. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №409 від 17.06.2015 року «Про затвердження Типового положення про регіональну та місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій», рішення постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Гостомельської селищної ради, прийняті в межах її повноважень, є обов’язковими для виконання органами державної влади та органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, розташованими на території селища Гостомель…

Голова комісії Д.В. Абрамчук

Секретар комісії В.А. Андросова