Середа, 8 квітня 2020 |

Гостомель може пишатися, що продовжує славні традиції козацької епохи, коли в містечку була створена перша козацька сотня, що боролася за незалежність України під час визвольної війни під знаменами Богдана Хмельницького. Сьогодні цю славу продовжує бригада швидкого реагування НГУ. Основний контингент особового складу бригади сьогодні на захисті територіальної цілісності України в зоні ООС (АТО). Низький уклін героям нашого часу, стійкості, мужності, прихильності долі, теплих слів від рідних і близьких. Бажаємо в цей нелегкий час виконання найпочеснішої місії захисників країни завжди бути взірцем для наших для наших сучасників і прийдешніх поколінь.
Від імені депутатського корпусу й ГСР, Гостомельський слищний голова Юрій Прилипко
Рядком історії
У 2015 році Внутрішні війська МВС були перейменовані в Національну гвардію, і було встановлене нове свято 26 березня — День Національної гвардії України.
Основними завданнями Нацгвардії є захист життя, прав, свобод та інтересів громадян від злочинних та інших протиправних посягань, захист конституційного ладу і територіальної цілісності країни. Особовий склад Нацгвардії України комплектується службовцями за загальнообов’язковим військовим призовом і контрактниками. На даний момент в регіонах країни діє 6 оперативно-територіальних об’єднань.