Середа, 8 квітня 2020 |

РОЗПОРЯДЖАЮСЬ :

1. Скликати позачергову шістдесят першу сесію сьомого скликання Гостомельської селищної ради на 24 березня 2020 року о 16:00 годині в приміщенні Гостомельської селищної ради (селище Гостомель, вул. Свято-Покровська, 220).
  2. На розгляд позачергової шістдесят першої сесії селищної ради VІІ скликання винести питання «Про внесення змін до рішення Гостомельської селищної ради №1027-58-VII від 21 грудня 2019 року «Про бюджет селища Гостомель на 2020 рік», «Про надання матеріальної допомоги громадянам селища» та внесення змін до програм місцевого значення селища Гостомель на 2020 – 2021 роки (щодо придбання засобів індивідуального захисту, продуктових наборів та інше).
  3. Секретарю селищної ради Кислиці О.В. довести зміст даного розпорядження до відома депутатів Гостомельської селищної ради.
  4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Гостомельський селищний голова                                      Ю.І. Прилипко