Четвер, 24 вересня 2020 |

Станом на даний час, працівниками служби КП УЖКГ «Гостомель» проводяться роботи з дезінфекції багатоквартирних будинків. Першочергово дані роботи направлені на житловий фонд селища, потім будуть спрямовані на дитячі майданчики та зупинки громадського транспорту.

УВАГА!!!
Спільним екіпажем представника поліції та відділу контролю за благоустроєм розпочато перевірку дотримання Постанови КМУ "Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби Сovid-19».
Адміністративний штраф за порушення правил карантину, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм для громадян становитиме від 17 тисяч до 34 тисяч гривень. Якщо закон порушив посадовець – йому загрожує штраф від 34 тисяч до 170 тисяч гривень, в окремих випадках, якщо порушення призвели до тяжких наслідків передбачено покрання у вигляді позбавлення волі.
ЗАБОРОНЕНО (предмет перевірки):
• відвідування закладів освіти її здобувачами до 3 квітня 2020 р.;
• з 00 год. 01 хв. 17 березня 2020 р. до 3 квітня 2020 р. проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування;
• з 00 год. 01 хв. 17 березня 2020 р. до 3 квітня 2020 р. роботу суб'єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв'язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.