Вівторок, 2 червня 2020 |

Сьогодні в селищну раду завітала делегація на чолі з депутатом ІМР Максимом Плешком, начальником управління освіти і науки Ірпеня Олегом Білорусом та екс-депутатами ГСР Олег Мамчуром, Ольгою Смолянчук. Максим Плешко в кабінеті заступника селищного голови Дмитра Абрамчука, пояснюючи мету візиту, зауважив, що приміщення, котре займає селищна рада, закріплене за ірпінським управлінням освіти. Наразі воно на балансі КП УЖКГ «Ірпінь». За його словами, й листом за підписом в.о. голови Ірпеня Андрія Літвинова селищна рада  в короткий термін має залишити приміщення для шкільного закладу. Наголошуємо, за право на місце під сонцем і виконання усіх послуг, пов’язаних з виконанням управлінських функцій і адміністративних послуг, селищна рада не один рік боролася в судах кількох інстанцій, а 6 лютого 2020 року винесено ухвалу щодо закриття виконавчого провадження стосовно виселення селищної ради. Інакше й не могло бути, але комусь дуже вигідно перед виборами дезорганізувати роботу селищної влади, посіяти хаос. Адже взірцевий і створений першим серед селищ України ЦНАП тільки минулого року прийняв 6 тисяч громадян Гостомеля, переважна більшість котрих люди похилого віку. Що було б коли б ЦНАП згорнув свою роботу, куди звертатися шести тисячам громадянам? Тепер про те, чи справді доцільно в приміщенні ГСР розміщувати школу.
Як пояснив журналістам заступник селищного голови Дмитро Абрамчук, реконструкція цього приміщення під школу сьогодні не можлива з наступних причин.
По-перше, для школи потрібне підведення центрального каналізування, ГСР вже зверталася до 5 організацій з пропозицією взятися за ці роботи, щоб мати центральну мережу для побутових стоків в центральній частині селища, однак роботи ці дуже витратні, й поки що бажаючих за них взятися не знайдено. По друге, чи варто городити город, коли опрацьовано проект добудови приміщень до ЗОШ№13 на двадцять класів і №14 з корпусом під дошкільний заклад. Також буде продовжуватися реконструкція початкової школи №15. От де треба консолідувати зусилля, а не заганяти в глухий кут роботу селищної влади.