Вівторок, 2 червня 2020 |

поділитися у соціальних мережах:

 

Оголошення про проведення конкурсу щодо визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів в сел. Гостомель

 

 1. Організатор конкурсу:

1.1. Найменування: Гостомельська селищна рада.

1.2. Юридична адреса: 08290, сел. Гостомель, Київської області,  вул. Свято-Покровська, 125.   

 

 1. Підстава для проведення конкурсу:

Рішення сесії Гостомельської селищної ради від 04 березня 2020 року № 1098 – 60-VII «Про проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів в сел. Гостомель»

 1. Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефон відповідальної особи:

08290, сел. Гостомель, Київської області,  вул. Свято-Покровська, 220.   

Час проведення конкурсу: з 13.03.2020 р. по 21.04.2020 р.

Особа, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками конкурсу:
Секретар комісії — головний спеціаліст юридичного відділу Гусєва Юлія Миколаївна  (04597) 3-15-56.

 

 1. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

- наявність достатньої кількості спеціально обладнаних транспортних засобів різних типів для збирання та перевезення побутових відходів;

-наявність матеріально-технічної бази, технічний стан якої дозволяє забезпечити зберігання та охорону спеціально обладнаних транспортних засобів для вивезення твердих побутових відходів, здійснювати щоденний контроль за технічним станом транспортних засобів власними силами, виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту спеціально обладнаних транспортних засобів, підтримання належного санітарного стану спеціально обладнаних транспортних засобів

- наявність власного або орендованого контрольно-технічного пункту;

- наявність власного або орендованого обладнання для миття контейнерів та спеціально обладнаних транспортних  засобів

- вартість надання послуг вивезення твердих побутових відходів ;

- досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів, не менше 2 років;

- наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

- наявність ліцензій та дозволів на надання послуги, якщо це передбачено чинним законодавством України.

Обов’язковою умовою, для виконавця послуг зі збору та вивезення твердих побутових відходів, є забезпечення вивезення твердих побутових відходів на полігон, оскільки на території сел. Гостомель відсутнє сміттєзвалище.

 1. Обсяг послуг з вивезення побутових відходів та вимоги щодо якості надання послуг:

Обсяг утворення побутових відходів 47 000 м³  на рік.

Вимоги щодо якості надання послуг: дотримання графіку вивезення побутових відходів (за винятком настання обставин непереборної сили), погодженого з Гостомельською селищною радою, а також вимог стандартів, нормативів, норм, порядків і Правил надання послуг з вивезення побутових відходів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 №1070.

 

 1. Перелік документів, які подаються учасником конкурсу для підтвердження відповідності учасника встановленим кваліфікаційним вимогам:

Для участі у конкурсі його учасники подають оригінали (або) засвідчені в установленому законодавством порядку копії документів:

– виписка з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців;

– балансового звіту суб’єкта господарювання за останній звітній період;

– документа, що містить інформацію про технічний потенціал суб’єкта господарювання (кількість спеціально обладнаних транспортних засобів, які перебувають на балансі суб’єкта господарювання, наявність власної ремонтної бази та контейнерного парку тощо);

– документа, що містить відомості про обсяги надання послуг з вивезення твердих побутових відходів за останній рік;

– технічних паспортів на спеціально обладнані транспортні засоби та довідки про проходження ними технічного огляду;

– довідки-характеристики спеціально обладнаних транспортних засобів: тип, вантажопідйомність, наявність пристроїв автоматизованого геоінформаційного контролю та супроводу перевезення твердих побутових відходів, реєстраційний номер, найменування організації, якій належать спеціально обладнані транспортні засоби, номер телефону керівника такої організації;

– довідки про забезпечення створення умов для миття спеціально обладнаних транспортних засобів, їх паркування та технічного обслуговування;

– довідки про проходження водіями медичного огляду;

– документа, що містить відомості про досвід роботи з надання послуг з вивезення твердих побутових відходів;

– документа, що містить інформацію про кількість відходів, залучених учасником до повторного використання; кількість відходів, які використовуються як вторинна сировина; кількість відходів, які відправляються на захоронення, тощо;

- конкурсні (інвестиційні) пропозиції щодо:

а) кількості та типу транспортних засобів для збирання та перевезення побутових та негабаритних відходів (або документи, що підтверджують можливість та строки придбання рухомого складу відповідного типу);

б)готовності та строків встановлення не менше 300 контейнерів ємністю 1,1 м куб. у визначених місцях, їх обслуговування та миття тощо, пропозиції щодо організації вивозу побутових відходів по приватному сектору та забезпечення мешканців приватного сектору власними контейнерами ;

в)готовності та строків встановлення контейнерів для сортування сміття (зокрема для небезпечних відходів);

г) готовності облаштування сміттєвих майданчиків відеоспостереженням;

д) створення власної абонентської служби;

є) готовність орендувати офісне приміщення або створення власного офісного сервісу в сел. Гостомель.

Усі документи мають бути підписані уповноваженою особою та засвідчені в установленому законодавством порядку.

Усі документи Учасник подає в запечатаному конверті особисто або надсилає поштою.

 1. 7. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення побутових відходів:

Територія багатоповерхової та приватної житлової забудови в межах сел. Гостомель, орієнтовною площею території  3780,8690 га.

 

 1. 8. Характеристика об’єктів утворення відходів:

– приватні будинки розміщені на всій території селища Гостомель (2437 дворів)
– бюджетні установи;

– інші підприємства;

–  багатоквартирні  житлові будинки – 64.

 1. Характеристика, включаючи потужність, та місцезнаходження об’єктів поводження з побутовими відходами:

Власні звалища чи полігони твердих побутових відходів в сел. Гостомель відсутні.

 

 1. Вимоги до конкурсних пропозицій:
 2. Конкурсна пропозиція подається особисто або надсилається поштою конкурсній комісії у конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, перелік послуг, на надання яких подається пропозиція.
 3. Конкурсна пропозиція друкується та підписується учасником або особою уповноваженою на право підпису від імені учасника, повноваження цієї особи зазначаються у письмовому дорученні, що входить до складу конкурсної пропозиції. На всіх сторінках пропозиції мають міститися відбитки печатки (за її наявності) учасника та підпис уповноваженої особи. Всі сторінки пропозиції, на яких зроблені будь-які окремі записи або правки, позначаються ініціалами особи, що підписує пропозицію. Відповідальність за помилки друку у документах, надісланих до організатора конкурсу та підписаних відповідним чином, несе учасник.
 4. Конкурсна пропозиція повинна бути прошита, мати нумерацію сторінок та реєстр наданих документів.
 5. 11. Критерії оцінки конкурсних пропозицій:

Оцінка конкурсних пропозицій здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 р. №1173 «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів».

У випадку однакового зазначення критеріїв відповідності, переможець визначається шляхом голосування членів конкурсної комісії, простою більшістю голосів за участі в голосуванні не менше половини її складу. Якщо результати голосування розділилися порівну, вирішальний голос має Голова комісії. Конверти з конкурсними пропозиціями, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розкриваються і повертаються учасникам конкурсу.

 

 1. Проведення організатором конкурсу зборів його учасників з метою надання роз’яснень щодо змісту конкурсної документації та внесення змін до неї:

У разі надходження двох і більше звернень про надання роз'яснення щодо змісту  конкурсної  документації організатор конкурсу  проводить  збори  його учасників з метою надання відповідних роз'яснень. Про місце, час та дату проведення зборів організатор конкурсу повідомляє учасників протягом  трьох  робочих днів.

 

 1. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:

Конкурсні пропозиції приймаються через Центр надання адміністративних послуг особисто або поштою до 13 квітня 2020 року до 17:00 за адресою:  08290, Київської області, м. Ірпінь, смт. Гостомель, вулиця Свято-Покровська, 220.  

 

 1. Місце, дата та час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями:

Розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями відбудеться о 14:00,  14 квітня 2020 року за адресою 08290, Київської області, м. Ірпінь, смт. Гостомель, вулиця Свято-Покровська, 220.

 

 

 

 

Новини