Середа, 8 квітня 2020 |

18 лютого, керуючий справами Світлана Чечко та керівник ЦНАПу Гостомельської селищної ради Олексій Литвин взяли участь у Міжнародній конференції, організаторами якої є U-LEAD з Європою.

Саме завдяки їх активній допомозі у 2017 р. Гостомель відкрив перший серед селищ ЦНАП. Гостомель став одним з 19 громад, які перемогли і змогли взяти участь у перших Програмах U-LEAD по створенню ЦНАПів в Україні.

Вже в 2020 році, U-LEAD відкриє по всій країні ще 490 центрів.

Під час конференції учасники з Гостомеля ознайомились з досвідом якісного надання адміністративних послуг у інших ЦНАПах різних регіонів України та у Швеції.

Заступник міністра цифрової трансформації України Людмила Рабчинська ознайомила з новими е-технологіями, які будуть впровадженні найближчим часом у ЦНАПах, та які пришвидчать надання послуг.

Заступник міністра розвитку громад та територій України Вячеслав Негода познайомив з державними перспективами. Команда шведської асоціації муніципалітетів і регіонів презентували "Білу книгу" щодо політики у сфері адмінпослуг.

Загалом, під час конференції, представники Гостомельської влади дізнались багато нових напрямків для впровадження їх у Гостомелі та покращення надання послуг його мешканцям.