Середа, 8 квітня 2020 |

На сьогодні запланована термінова сесія Гостомельської селищної  ради, єдиним питанням  порядку денного буде питання щодо прийняття звернення про недопущення розміщення евакуйованих з міста Ухань в приміщенні київської лікарні №2, що знаходиться на території селища.

Початок засідання  о 18.00

Проект звернення

Міському голові міста Києва В. Кличку

Голові Київської обласної ради М.М. Стариченку,

міністру охорони здоров’я України З. С. Скалецькій

Депутати Гостомельської селищної ради та громада селища стурбовані, в ЗМІ поширено повідомлення щодо розміщення евакуйованих громадян з міста Ухань , які перебувають у групі ризику захворювання на коронавірус в Київській туберкульозній лікарні №2, що розташована в селищі Гостомель.

У даній лікарні немає належних умов і спеціальних відділень, які б убезпечили медичний персонал від загрози зараження коронавірусом.

Багато медпрацівників закладу проживають у Гостомелі, й вони схвильовані, що можуть стати носіями хвороби серед жителів селища.

Враховуючи думку громади селища, депутати Гостомельської селищної ради ,  з метою недопущення проникнення та поширення інфекції корона вірусу  COVID-19  на території селища Гостомель, з огляду на відсутність спеціалізованого  закладу охорони здоров’я, призначеного  для тимчасової ізоляції потенційно інфікованих осіб (карантину), категорично ПРОТИ розміщення евакуйованих громадян України з міста Ухань (провінція Хубей, Китай) в непристосованому закладі - Київській туберкульозній лікарні №2, що розташована в селищі Гостомель.

Депутати Гостомельської селищної ради :