Четвер, 24 вересня 2020 |

поділитися у соціальних мережах:

 

Учитель історії та правознавства Ірпінської ЗОШ №13 (Гостомель) Іван Козак став переможцем ІІІ етапу ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» у номінації «Історія». Як відгукнувся про молодого й цілеспрямованого педагога директор закладу Володимир Захлюпаний: «Іван Федорович – справжній професіонал своєї справи, креативний, творчий, відповідальний, обізнаний у сучасних інноваційних та методичних прийомах і техніках, його уроки завжди наповнені цікавим змістом...».
Наш кореспондент побував на уроці історії в ЗОШ №13, ошатній та сучасній школі , що входить до сотні найкращих навчальних закладів України, в 11-Б, де Іван Козак є класним керівником. Учні зізналися, що люблять уроки історії, особливо історичний аналіз та іноваційний підхід в оцінці тих чи інших подій.
Гостомель є частиною нашої великої і славної історії України, пов'язаний з епохами, коли ним володіли литовські князі й польські королі, козацький звитяжець Семен Палій, котрий підняв проти Речі Посполитої повстання. Тривалий час наше містечко знаходилося на кордоні двох держав - російської імперії та РП.
Побажаємо переможцю гідно представити Київщину в фіналі всеукраїнського конкурсу, що відбудеться в квітні.

 

Новини