Четвер, 24 вересня 2020 |

Перше пленарне засідання депутатів ГСР в новому році продемонструвало динамічну й конструктивну роботу й розпочалося з вшанування пам’яті захисників Донецького аеропорту, «кіборгів».

У ході засідання ухвалено найголовніше питання життєдіяльності селища— фінансову конституцію, рішення «Про бюджет селища на 2020 рік». Зауважимо, минулого року через певний деструктив в роботі окремих депутатів бюджет було ухвалено аж 25 березня, що в свою чергу сповільнило виконання робіт, й багато з них довелося завершувати у переддень нового року. Також депутати розглянули на засіданні питання щодо рішення Ірпінського суду про адміністративне правопорушення, пов’язане з електронним декларуванням депутата Ольги Смолянчук й проголосували за усунення від депутатських повноважень.

У блоці рішень соціального змісту ухвалено рішення про надання матеріальної допомоги, щодо виділення коштів на оформлення земельної ділянки (20 га) для пільгових категорій, АТОвців, також створено робочу групу з учасників бойових дій, котра працюватиме в профільній комісії під час землевиділення зарерзервованих ділянок для цієї групи громадян Гостомеля.

Для більш дієвого впливу й взаємодію влади та громади зменшено поріг для подання електронних петицій з 300 до 150. Представниця громадської організації з розвитку локальних демократій Вікторія Злолотухіна ознайомила всіх присутніх на сесії з інструментарієм впливу громади на рішення влади, наголосивши, що впровадження таких форм взаємодії впливатиме на інвестиційну привабливість громад в роботі з іноземними партнерами.

На сесії також було заслухано представника компанії проблемного будинку по Свят-Покровській, 73-а в зв’язку зі зміною орендаря ТОВ «Констант-К» на ТОВ «Доброград Гостомель» у зв’язку з купівлею незавершеного об’єкту будівництва. Представник даного проекту, зокрема керівник ПП «Базальт» Сергій Овсянников, яке споруджувало даний будинок, повідомив, що на сьогодні всі мешканці, незважаючи на певні проблеми в минулому періоді, що наслідком кредитної заборгованості в зв’язку з припиненням діяльності фінустанов, задіяних в споруджені, вирішені, всі власники придбаних квартир мають всі належні права на свої помешкання. Завершення даного проекту матиме продовження, селищна влада наполягатиме на питаннях переселення УЖКГ «Гостомель» на площі, які має надати новий власник об’єкту.

Також розглянуто питання врегулювання земельних відносин, положення для прийняття в комунальну власність безгосподарських об’єктів, затверджено заступника селищного голови з соціально-економічних питань - Фальковського Віктора Антоновича, прийнято звернення до комітету ВРУ про необхідність доопрацювання законопроекту «Про внесення змін до Конституції щодо децентралізації №2598 від 13 .12. 2019 року, звернення до керівництва ІМР щодо адресноUJ бюджетного фінасування соціальних об`єктів та інші питання.

Більш детальна інформація в рубриці "рішення селишної ради".