Четвер, 24 вересня 2020 |

поділитися у соціальних мережах:

 

Захисників називають "кіборгами" за незламність духу, яку вони виявили, захищаючи старий і новий термінал Донецького аеропорту.

Чотири роки тому бойовики не припиняючи штурмів, підірвали новий термінал. Одним із гасел за його боротьбу є "вони встояли – не витримав бетон", бо плити і конструкції зруйнованого летовища поховали під собою українських захисників. Ті, кому вдалося вижити, із пораненнями та контузіями потрапили в полон.

19-20 січня, коли бойовики підірвали термінал, загинули 58 бійців. Загалом за час оборони летовища, за різними даними, Україна втратила від 100 до 200 воїнів.

Нам випала честь жити в один час із неймовірними героями, які вже стали легендою. Запекле протистояння українських воїнів з російськими агресорами в Донецькому аеропорту завершилося наприкінці січня. Не витримали стіни. А от українські воїни вистояли, не зламалися і здобули безсмертну славу. І тому – перемогли! Біль і вдячність спонукають нас пам’ятати про всіх, хто віддав своє життя за свободу і незалежність України…

Вічна пам'ять полеглим героям!Новини