Четвер, 4 червня 2020 |

10 січня 2020 року в актовій залі засідань 36-ДПРЧ м. Ірпінь відбулася нарада з підведення підсумків роботи за 2019 рік 2-го Державного пожежно-рятувального загону, котрий включає в себе 5 пожежно-рятувальних частин, розташованих на території населених пунктів Ірпінського регіону та м. Буча (36-ДПРЧ м. Ірпінь, 35-ДПРЧ м. Буча, 52-ДПРП сел. Ворзель, 53-ДПРП сел. Гостомель,  54-ДПРП сел. Коцюбинське). Нараду провів начальник Ірпінського МВ ГУ ДСНС України в Київській області полковник служби цивільного захисту Юрій Буренко та начальник 2-го ДПРЗ ГУ ДСНС України в Київській області               (м. Ірпінь) підполковник служби цивільного захисту Андрій Самойленко.

Начальники підпорядкованих підрозділів по черзі доповіли про проведену роботу в 2019 році, починаючи з утримання пожежно-рятувальної техніки та обладнання, не обійшли увагою  соціально-психологічний клімат в колективі.

У ході засідання також були розглянуті питання готовності підрозділів до оперативного реагування в складних погодних умовах, можливої повені, пожежо-небезпечного осіньо-зимового періоду, забезпечення сталого функціонування всіх об’єктів життєзабезпечення регіону, заплановані заходи щодо покращення боєздатності підпорядкованих підрозділів в першому півріччі 2020 року.

У підсумку засідання було визначено основні пріоритети у подальшій діяльності, зокрема щодо запобігання виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру та загибелі на них людей, підвищенню рівня готовності пожежно-рятувальних підрозділів до виконання завдань за призначенням.