Вівторок, 21 січня 2020 |

Гостомельською селищною радою протягом трьох років вирішується питання по енергозабезпеченню житлового будинку по вулиці Остромирська, 67, збудованого за програмою «Військове містечко-300».

Проведено безліч переговорів, написано листів, звернень, вимог щодо вирішення зазначеного питання, суть якого полягала в наступному: відсутність додаткової лінії енергопостачання до будинку унеможливлювала передачу до Обленерго мереж та укладання договорів із споживачами згідно тарифів для населення.

Нарешті сьогодні розпочато роботи по демонтажу та встановленню нових лічильників, наступний крок вже буде укладання прямих договорів із РЕМом.

Висловлюю слова вдячності всім, хто долучився до вирішення даної проблеми, особливо селищному голові Юрію Прилипку, заступнику селищного голови Дмитру Абрамчуку, начальнику КП УЖКГ «Гостомель» Дмитру Биченкову та працівникам цього підприємства.

Отже, за сприяння селищної ради «крига скресла» та проблема мешканців  житлового будинку та учасників бойових дій будинку № 67 по вулиці Остромирська, збудованого за програмою «Військове містечко-300», підходить до свого логічного завершення!

Секретар ради ,

депутат округу №25 О.Кислиця