Четвер, 11 серпня 2022 |

поділитися у соціальних мережах:

 

Сьогодні відбулося урочисте відкриття станції, що очищуватиме 1 тисячу 200 кубометрів в добу води, якою користуватимуться мешканці будинків у військовому містечку, вулиць Остромирська, Некрасова. Молодіжна. У даний час нова станція працює в тестовому режимі, а вже 31 грудня функціонуватиме в повному. Таким чином, у  новий рік воду жителям військового містечка та згадуваних вулиць можна буде пити з крана.

Це першийй етап, на який ГСР виділила для виконавця робіт "Ірпіньводоканалу" 4 мільйони 950 тисяч грн, повна вартість спорудження водоочисного  об`єкту - 6 млн. 500 тис. грн. Селищна рада також запланувала спільно КП "ірпіньводоканал" в новому році будівництво ще однієї станції водоочищення по вулиці Бучанське шосе, що дасть можливість очищувати 97 відсотків усіх водогонів Гостомеля. На урочистях з нагоди відкриття станції були присутні перший заступник міського голови Ірпеня Олександр Маркушин секретар ГСР Олена Кислиця і заступник селищноо голови Дмитро Абрамчук, а також керівництво й колектив  КП "Ірпіньводоканал",  в Гостомелі постійно працюює 34 фахівців  водопостачання.

PS

Це вже четверта водоочисна станція в Приірпінні. Вони вже  добре себе зарекомендували в Ірпені, Бучі та  Ворзелі. Працюють фільтри станції на природних матеріалах, строк експлуатації фільтрів 10 років. 

Новини