Понеділок, 16 грудня 2019 |

Уже стало доброю традицією за ініціативи селищного голови Юрія Прилипка проводити культурно-мистецькі заходи за участі зірок вокального співу, класичної музики. В минулу суботу, в останній день осені, гостомельцям подарували вечір романсів лауреати Міжнародних вокальних конкурсів Наталія Білоцерківська (сопрано), Тетяна Асадчева (меццо-сопрано) у музичному супроводі Миколи Чикаренка.

Кожен романс у виконані згадуваних співачок прозвучав, як окрема лірична сповідь про кохання, таємні порухи душі, мрії, сподівання  та світлі настрої.

У  репертуарі співачок — віддзеркалення народних традицій, наша історія, великий пласт української культури.  Романс — витончений і вибагливий жанр пісенного мистецтва, яким збагатилися всі присутні на вечорі.