Понеділок, 16 грудня 2019 |

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ, ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ СЕЛИЩА ТА ПРЕДСТАВНИКІВ ЗМІ

Відповідно  до  частини 3 пункту 5 ст.50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , Закону України «Про доступ до публічної інформації» та на підставі розпорядження №02/265 від 12.11.2019 р. «Про скликання п»ятдесят сьомої  сесії сьомого скликання» доводжу до відома  депутатів проект порядку денного 57 сесії  Гостомельської селищної ради, що запланована  на   21.11.2019 р.  :

1.Про внесення змін до рішення сесії Гостомельської селищної ради №771-48-VII від 20.12.2018 року «Про бюджет селища Гостомель на 2019 рік»

1. Про надання матеріальної допомоги
  2. Про затвердження протоколів засідання конкурсної комісії по розгляду питання надання в оренду комунального майна

4.Про внесення змін до рішення сесії Гостомельської селищної ради №772-48-VІI  від 20 грудня 2018 року «Про структуру та чисельність працівників апарату селищної ради, її виконавчого комітету, фізичної культури і спорту на 2019 рік»

1. Про створення планово – економічного відділу виконавчого комітету Гостомельської селищної ради
  2. Про безоплатну передачу до комунальної власності територіальної громади селища Гостомель світлофорного об`єкту

7.Про продаж громадянці Касіч Шодінізомі Ульмасівні земельної ділянки несільськогосподарського призначення по вулиці Богдана Хмельницького, 65-а в селищі Гостомель

8.Про внесення змін до рішення сесії Гостомельської селищної ради № 777-48-VII від 20.12.2018 року «Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Гостомельської селищної ради на 2019 рік», а саме:

«Про затвердження Положення про прийняття до комунальної власності територіальної громади селища Гостомель безхазяйного майна, яке відноситься до інженерних мереж, а також окремих об’єктів (газо-, водо-, електро-, теплопостачання, водовідведення тощо)».

9.Про розгляд подання  начальника КП УЖКГ «Гостомель», щодо  перерозподілу бюджетних  призначень в сумі  3 123 811,00 грн. (з зального фонду на капітальні видатки спеціального фонду)

1. Лист Управління освіти і науки Ірпінскої міської ради щодо передачі другого поверху будівлі (Ірпінська загальноосвітня школа І ст. № 15 Ірпінської міської ради) за адресою сел. Гостомель вул. Молодіжна, 9 (9/1) на баланс Ірпінської міської ради.

11.Про врегулювання земельних відносин

12.Про розгляд протоколу Погоджувальної ради, звернень та заяв

1. різне

Початок : о 10.00

Місце проведення : актова зала ЦТДЮ

Головам постійних депутатських комісій прохання призначити засідання комісій, відповідно до переліку питань,що виносяться на розгляд сесії.

Секретар ради О.Кислиця