Понеділок, 16 грудня 2019 |

Наразі працівники УЖКГ «Гостомель» зробили удар по ліквідації стихійних сміттєзвалищ у селищі, дійшли й до віддалених районів, зокрема Мостищ. Як з’ясувалося, стихійні сміттєзвалища організовувалися найбільше на територіях комунальних об’єктів і приватному секторі, як правило, відкритих і вседоступних до сміттєвих контейнерів, котрі якщо сміття в них не вміщалося, то вони перетворювалися на сміттєві "говерли" та "везувії". Чимало туди завозилося й «транзитних» відходів з інших населених пунктів. Щоб запобігти в подальшому ситуації, коли сміттєві майданчики стають утвореннями «стихійки», їх вирішили прибрати. Вивільнені контейнери будуть спрямовані на підсилення майданчиків в багатоповерхівках, котрі з часом стануть доступними тільки для мешканців будинків, тобто вони закриватимуться. А куди діватиметься сміття у приватному секторі? Його збиратимуть згідно графіку спеціальною машиною, однак варто зауважити, що лише біля домоволодінь, де укладено відповідні угоди щодо вивозу побутових відходів з УЖКГ «Гостомель». Хто цього не зробив, варто поквапитися. На світлині йде «зачистка» колишнього сміттєвого майданчика біля селищної ради. Згодом тут буде змонтовано закритий бокс, спеціально для збору сміття зі згадуваної установи та закладу з позашкільної роботи.