Понеділок, 16 грудня 2019 |

У селищній раді відбулася зустріч з спортсменкою Національної збірної команди України, майстром спорту України міжнародного класу з легкої атлетики Дарією Михайловою.
Під час зустрічі, в якій взяли участь представники комунального закладу Київської обласної ради "Київський обласний центр олімпійської підготовки", зокрема в.о. керівника центру Василь Наумчук, обговорювалися перспективи спільних спортивних заходів у Гостомелі. Заступник селищного голови Дмитро Абрамчук і радник селищного голови ознайомили гостей з спортивними закладами селища, розповіли про спортивні досягнення.
Нагадаємо, присутня на зустрічі спортсменка Дар’я Михайлова 6 жовтня в Білій Церкві пробігла марафонську дистанцію ( 42 кілометри, 195 метрів) з результатом 2:28, 15  виконавши олімпійський норматив.  Влітку 2020 року вона представлятиме Київську область в складі Національної команди України на ХХХII літніх Олімпійських іграх в Токіо.