Неділя, 17 листопада 2019 |

Гостомельською селищною радою здійснюється претензійно-позовна робота по стягненню заборгованості за договорами про залучення коштів замовників будівництва об’єктів архітектури, що здаються в експлуатацію, на розвиток інженерно-транспортної і соціальної інфраструктури селища Гостомель.

На даний час, завдяки зусиллям юридичного відділу Гостомельської селищної ради до бюджету селища стягнуто в судовому порядку більше 3 млн. гривень. Крім того, на стадії судового розгляду перебуває 7 справ про стягнення пайової участі на загальну суму близько 6 750 000,00 гривень. Також, Гостомельською селищною радою планується найближчим часом звернутися до суду з позовними заявами до боржників зі сплати пайової участі на суму близько 31 млн. гривень.