Вівторок, 22 жовтня 2019 |

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ, ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ СЕЛИЩА ТА ПРЕДСТАВНИКІВ ЗМІ

Відповідно  до  частини 3 пункту 5 ст.50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , Закону України «Про доступ до публічної інформації» та на підставі розпорядження селищного голови №02/225 від 07.10.2019 р. «Про скликання п»ятдесят шостої  сесії сьомого скликання» доводжу до відома  депутатів проект порядку денного 56 сесії  Гостомельської селищної ради, що запланована  на   17.10.2019 р.  :

1. Про внесення змін до рішення сесії Гостомельської селищної ради №771-48-VII від 20.12.2018 року «Про бюджет селища Гостомель на 2019 рік»
  2. Про виділення матеріальної допомоги
  3. Про затвердження протоколів засідання конкурсної комісії по розгляду питання надання в оренду комунального майна
  4. Про внесення змін до рішення сесії Гостомельської селищної ради №772-48-VІI від 20 грудня 2018 року «Про структуру та чисельність працівників апарату селищної ради, її виконавчого комітету, фізичної культури і спорту на 2019 рік»
  5. Про внесення змін до рішення «Про передачу видатків з технічного нагляду незавершеного будівництва мереж зовнішнього освітлення по вулиці Бучанське шосе від №32 до №58 на баланс КП «УЖКГ «Гостомель»»
  6. Про зняття з балансу Гостомельської селищної ради квартир №1 та №10 по вул. Черняхівського,28-а в селищі Гостомель
  7. Про внесення змін до рішення сесії Гостомельської селищної ради №777-48-VІI від 20 грудня 2018 року «Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Гостомельської селищної ради на 2019 рік

( Положення про прийняття до комунальної власності територіальної громади селища Гостомель безхазяйного майна, яке відноситься до інженерних мереж, а також окремих об’єктів (газо-,водо-,електро-,теплопостачання, водовідведення тощо))

1. Про затвердження Положення про земельний сервітут та порядок визначення плати за землю при встановленні земельного сервітуту, а також Типових договорів про встановлення земельного сервітуту
  2. Про затвердження кандидатури заступника селищного голови
  3. Про внесення змін до рішення про затвердження кількісного та персонального складу виконавчого комітету Гостомельської селищної ради
  4. Про врегулювання земельних відносин:
  5. Про розгляд протоколів постійних комісій та заяв громадян
  6. різне

Початок : о 10.00

Місце проведення : актова зала ЦТДЮ

Головам постійних депутатських комісій прохання призначити засідання комісій, відповідно до переліку питань,що виносяться на розгляд сесії.