Вівторок, 22 жовтня 2019 |

Епіцентром святкування визначено площу біля склозаводу, де на вас чекатиме багато приємних сюрпризів, віншувань і відзначень. О 17-30 розпочнеться святковий концерт  із зірками естради, що завершиться фейрверком. Зауважимо, акції та заходи, зважаючи на такий поважний ювілей, розпочнуться раніше.  10 жовтня  відбудеться міжнародна науково-практична конференція «Митрополит Петро Могила. Маловідомі сторінки життя» (ЗОШ №13, об 11-й годині). Чи був митрополит в Гостомелі? Прийдіть і дізнайтеся. В суботу заплановано масштабну висадку дерев і кущів з 13-ї години на алеї по Свято-Покровській біля повороту на "Комінвент". Долучайтеся, посадіть власноруч своє деревце.

Програма святкування масштабна і феєрична. Адже найдревніше містечко Приірпіння відзначатиме відразу чотири свята: День народження селища, Покрови Богородиці, українського козацтва і захисників України. Так доля щедро відзначила Гостомель, зважаючи на його багату історію та славні справи його жителів.

У суботу стартує спартакіада з футбольних баталій ( з 10-00, центральний стадіон). А яке ж свято без ярмарку! Тим паче, в Гостомеля — древні традиції ярмаркування, що йдуть з часу надання йому Магдебурзького права (1614 р). Ярмарок триватиме три дні! Місце проведення Бучанське шосе в районі «Фори».

13 жовтня — відкриття стели Алеї козацької слави разом із козаками, які покажуть свій вишкіл, а справжня козачка, народна артистка Світлана Мирвода подарує всім незабутні пісні. З цієї нагоди в селищній бібліотеці, о 14 -00, від письменника Валентина Собчука можна буде дізнатися про козацьку епоху Гостомеля.

Буде чимало розваг для дітей на атракціонах, що розмістяться на площі біля Культурно-оздоровчого комплексу.  Також проходитиме виставка військової техніки НГУ. Детально за програму святкування читайте в афіші.